FOTO/ Shikoni Olta Gixharin, e katandisur si mos më keq

FOTO/ Shikoni Olta Gixharin, e katandisur si mos më keq

1872
0

Aktorja Olta Gixhari ka tmerruar fansat e saj me një foto që ka postuar në rrjetet sociale.

Me mbishkrimin natën e mirë, aktorja e ka postuar këtë foto mbrëmë por si duket edhe në foto ajo është në një gjendje jo fort të mirë.

Pa grim dhe jo sikurse e shohim atë nëpër paraqitje të saj, Olta me të vërtetë duket si mos më keq, as sa gjysma e asaj Oltës që jemi mësuar ta shohim nëpër ekranet tona.

Olta-Gixhari-si-mos-me-keq

Shperndaje