FOTO/ Selena Gomez lë me gojë hapur Justin Bieber

FOTO/ Selena Gomez lë me gojë hapur Justin Bieber

409
0

Fundjavën që lamë pas kanadezi Justin Bieber bëri një postim në rrjetet sociale ku ju drejtohej fansave të tij në lidhje me komentet negative që ai ka marrë së fundi, në fotot e të dashurës së tij, 17 vjeçares Sofia Richie, duke kërcënuar kështu se ai do ta bënte profilin e tij privat.

Por si duket dikush e ka një përgjigje për të ia dhënë këngëtarit në emër të fansave, ajo është ish e dashura e tij Selena Gomez, e cila i ka dhënë një përgjigje të fortë Bieber përmes një komenti në Instagram.

‘Mjaft postove foto të të dashurës tëndë, ajo është diçka personale mes dy personave dhe nuk ke pse e ndan me të gjithë. Mos e nxjerr inatin me fansat, se ata janë që të deshën dhe mbështëtën më shumë se kushdo tjetër lol.”, ka shkruar këngëtarja 23 vjeçare në komentin e saj.

download

Shperndaje