FOTO/ Seksi Aurela Hoxha e dashuruar në Maldive

FOTO/ Seksi Aurela Hoxha e dashuruar në Maldive

528
0

Aurela-Hoxha-ne-Maldive

Modelja e njohur Aurela Hoxha, e cila së fundmi përfshirë edhe si aktore në xhirimet e filmit “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna 3”, është shfaqur mjaft provokuese ditëve të fundit.

Pas një pune mjaft të lodhshme në përgatitjet e filmit, bukuroshja ka vendosur që t’i japë vetes pak pushim.

Së fundmi ajo ka publikuar në llogarinë personale në Instagram një fotografi ku shfaqet mjaft seksi me bikini, nga ishujt e largët të Maldives.

Aurela ka qenë gjithnjë e pëlqyer për format e saj trupore dhe mënyrën se si ajo di të provokojë.