FOTO/ Rozana Radi, seksi dhe në formë

FOTO/ Rozana Radi, seksi dhe në formë

620
0

Rozana Radi ka nisur vetëm pak ditë më parë pushimet e saj në jug të vendit.

Këngëtarja shqiptare është siguruar që të ndajë momente me fansat e saj në rrjetet sociale.

Në fotot e realizuara në Dhërmi, Rozana duket gjithashtu në formë perfekte.

 

Shperndaje