FOTO/ Rita Ora e mrekullueshme me stil klasik

FOTO/ Rita Ora e mrekullueshme me stil klasik

379
0

Ajo për të cilën komentohet shpesh kohëve të fundit këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora është edhe stili i saj i veçantë.

Me një paraqitje me mjaft stil dhe elegancë bëri edhe gjatë pasdites së djeshme në New York.
Këngëtarja 25 vjeçare u fotografua dje me një fustan ngjyrë bezhë,dhe një palë sandale ngjyrë gri, me të cilat dukej mjaft elegante.

373B741200000578-3740706-image-a-8_1471220419820

 

Shperndaje