FOTO/ Reperi amerikan përkrah shqiptares Adea Pula. Bëhet xheloze motra e Kim...

FOTO/ Reperi amerikan përkrah shqiptares Adea Pula. Bëhet xheloze motra e Kim Kardashian…

407
0

Tyga-dhe-Adea-Pula

Reperi amerikan Tyga, pak kohë më parë ishte në Kosovë, ku u mirëprit nga publiku në vend. Tyga njihet si reper problematik, që shpesh ka probleme me ligjin.

Kur Tyga ishte në Kosovë, ai u takua edhe me ish-këngëtaren Adea Pula, që tashmë nuk këndon, por mbetet në qendër të vëmendjes për format e saj bombastike.

Tygas i ka pëlqyer Adea, së cilës në një moment ia ka vënë dorën në mes, shkruan “Kosovarja”.

Po Adeas a i ka pëlqyer reperi amerikan?

Me shume gjasa e dashura e Tyges, Kylie Jenner, e njohur si motra e Kim kardashin, është bërë xheloze kur e ka parë këtë foto.