FOTO/ Pamja shokuese e Rihanna-s

FOTO/ Pamja shokuese e Rihanna-s

434
0

35535-1-600x333-1

Rihanna dhe Drake konfirmuan romancën e tyre me një puthje gjatë MTV VMA muajin e kaluar.

Që atëherë, dyshja është bërë e pandashme. Mbrëmjen e së shtunës këngëtarja 28 vjeçare është fotografuar duke mbërritur në shfaqjen Summer Sixteen të reperit.

Por ajo që ka rënë në sy, ishte pamja e Rihannës, që linte vend për dyshime se diçka nuk shkonte me të.

Shperndaje