FOTO/ Pamja shokuese e Çiljetës disa vite më parë

FOTO/ Pamja shokuese e Çiljetës disa vite më parë

380
0

Buzë mishtore, mollëza të dukshme dhe vetulla të ngritura…

Flokë që ndryshojnë ngjyrë herë pas here… Dhe tashmë edhe një super gjoks i përfolur, që e ka humbur peshën e dikurshme… Por, sa ngjan Çiljeta sot, me atë adoleshenten e dikurshme, kur fama ishte ëndrra e saj. Fotoja që ju sjellim tregon komplet një tjetër njeri, shkruan Bordo. Në kapërcyell të fëmijërisë dhe adoleshencës, 14 vjeç, Çiljeta është një vajzë buzë hollë, pak bufe dhe vetull trashë, megjithatë me sy zhbirilues! Ka qenë dalja e saj e parë në ekran, ku ajo mori pjesë në spektaklin e bukurisë “Miss Shqipëria”, për të shfaqur mandej gjithmonë në përmirësim e sipër!

Screenshot_2