FOTO/ Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani bashkë në ditëlindjen e portierit

FOTO/ Nuk fshihen më, Çiljeta dhe Albani bashkë në ditëlindjen e portierit

447
0

 

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri Alban Hoxha kanë vendosur të mos fshihen më.

Së fundmi, Albani ka festuar 32-vjetorin e tij të lindjes dhe ka organizuar një festë private me të afërmit dhe miqtë.

Sigurisht që në këtë gëzim s’mund të mungonte partnerja e tij, Çiljeta.

‘Tiranapost.al’ ka publikuar foto të çiftit, ku shfaqen shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Edhe pse prej katër vitesh bashkë, ata kanë mundur të përballojnë të gjitha thashethemet për ndarje e ribashkim, duke qendruar të dy.

 

tiranapost.jpg

cili.jpg