FOTO/ Noizy gati të shpërthejë me ‘Midis Tiranës’

FOTO/ Noizy gati të shpërthejë me ‘Midis Tiranës’

639
0

Reperi i famshëm shqiptar, Noizy, së fundmi ka bërë të ditur se është në përgatitjet e fundit për lançimin e këngës së tij më të re, të cilin pritet ta publikojë gjatë këtyre ditëve.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale disa fotografi, ku shihet në studio duke regjistruar këngën.

Kënga e re titullohet “Midis Tirone”, dhe është punuar nga DJ Aboom në studion e “OTR Records”, ndërsa tekstin e këngës e ka shkruar vetë Noizy.

Shumë shpejt pritet të nisin edhe xhirimet e klipit, ndërsa i gatshëm për fansat do të jetë në muajin tetor.

#MidisTirones

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on

Focus Attention work all in One #NewMadness Coming Up Be ready world

A photo posted by NOIZY (@zinizin) on