FOTO/ Njihun me nënën e Dua Lipës

FOTO/ Njihun me nënën e Dua Lipës

787
0

Ylli botëror në ngjitje, Dua Lipa përveç për talentit në muzikë, njihet dhe pëlqehet edhe për një bukuri mahnitëse.

E thjeshtë në grim dhe pa komplikimet e mbushjeve me filler-a, Dua është simboli i një artisteje të kompletuar, mes tjerash edhe për imazhin që reflekton.

E duket se bukuria është çështje gjenesh. Përderisa e njohim babain Dukagjin Lipën, Dua duket të ketë marrë shumë edhe nga nëna e saj, zonja Anesë.

Në një foto nga dita e djeshme ku shfaqen të rregullura nga Studio Sellma, nënë e bijë shkëlqejnë. /Prive.al/

Screenshot_1-26

Shperndaje