FOTO/ Në prag të 50-ave, por trupin e saj e ëndërrojnë edhe...

FOTO/ Në prag të 50-ave, por trupin e saj e ëndërrojnë edhe 20-vjeçaret

798
0

Ajo i është ofruar të pesëdhjetave, por vazhdon të jetë në formë sikur të ishte 20-vjeçare.

Bëhet fjalë për Jennifer Lopez, e cila edhe një herë ka treguar se vazhdon të ketë një trup perfekt.

Këngëtarja latine 47-vjeçare, ka pozuar për magazinën Your Fitness këtë javë dhe në sy bien muskujt e saj të barkut dhe trupi i saj perfekt.

Jennifer para disa ditësh është ndarë nga i dashuri i saj 29-vjeçar, Casper Smart.

“Mundohem të mbaj trupin të hidratuar. Unë pushoj pas çdo stërvitje pasi kështu jam gati për një tjetër stërvite të vështirë të nesërmen”, ka thënë Jennifer Lopez.