FOTO /Morena Taraku të lë pa fjalë me fustanin e verdhë

FOTO /Morena Taraku të lë pa fjalë me fustanin e verdhë

511
0

Morena Taraku çdo herë është e afërt me fansat e saj. Me gjërat që bën dhe asnjëherë nuk kursen që të tregoj se ku gjendet.

Ajo së fundmi ka publikuar fotografi në rrjetin social Instagram ku vë në pah bukurinë eleganën e saj.