FOTO/ Morena Taraku i thotë “bye bye” beqarisë

FOTO/ Morena Taraku i thotë “bye bye” beqarisë

501
0

m_1473850569-8999405-1

Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku duket se i ka dhënë fund beqarisë. Ajo ka publikuar një foto në Instagram, ku tregon dorën e majtë në të cilën e mbanë unazën e cila është tipike e fejesës.