FOTO/ Modelja shqiptare seksi duket në top formë

FOTO/ Modelja shqiptare seksi duket në top formë

686
0

Modelja shqiptare që jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës edhe njëherë ka treguar se është në top formë.

Ajo ka postuar disa foto nga pushimet e saj në bregdet, por ajo tregon se është në formën më të lartë si modele.

Tika Camaj ka treguar se ende është në vija të saj të trupit dhe pse është njëra prej modelëve më të kërkuara shqiptare në SHBA.