FOTO/ Milot Rashica në momentet më të mira të jetës me të...

FOTO/ Milot Rashica në momentet më të mira të jetës me të dashurën

536
0

milot-rashica-dhe-e-dashura-e-tij-seksi

Milot Rashica, sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, është një njeri shumë i lumtur.

Kështu së paku mund të konstatohet nga postimet e fundit të tij në rrjetet sociale, ku ai shihet më se i lumtur me të dashurën e tij.

Edhe në Holandë, përkundër angazhimeve intensive me Vitessen, klubin e tij, Miloti duket tejet i lumtur me të dashurën, shkruan telegrafi.

Shpresojmë që futbollisti i Kosovës gjithmonë të ketë një disponim të tillë.