FOTO/ Mes Alban Dudushit dhe gruas së tij futet një ‘i tretë’…...

FOTO/ Mes Alban Dudushit dhe gruas së tij futet një ‘i tretë’… Ja ku kush është ai!

1409
0

alban-dushi-dhe-e-dashura-e-tij-bieta-sulo-700x522

Gazetari Alban Dudushi është një ndër më të njohurit në mediat shqiptare. Por pak e dinë që ai është i ndarë nga gruaja e parë me të cilën ka një vajzë dhe tashmë është i martuar për të dytën herë me njërën prej vajzave bukuroshe, e cila herë pas here është e ftuar si ‘opinioniste’ në emisionin e tij, “Top Show”, shkruan SYRI.net.

Bëhet fjalë për Bieta Sulon. Ata shpesh herë kanë lënë të kuptojnë se marrëdhënia e tyre është shumë e fortë dhe herë pas herë ndërmarrin udhëtime së bashku për fundjava apo pushime.

Por sot Bieta ka publikuar në profilin persona të saj në rrjetet sociale një fotografi të tyre, e shkëputur nga këto udhëtime. Dhe mes tyre shfaqet një personazh i pazakontë, një qen i vogël, i cili me shumë gjasa është qeni i familjes. /SYRI.net/