FOTO/ Mbesa e Berishës në Milano, nxjerr dekoltenë shpërthyese

FOTO/ Mbesa e Berishës në Milano, nxjerr dekoltenë shpërthyese

439
0

sdjkbhghjkdsfg1Dasara Malltezi ka qenë në një festë në Milano ku ka zgjedhur që të vishet mjaft elegante duke ekspozuar gjoksin.

Mbesa e ish-kryeministrit Berisha ka postuar këtë foto në Instagram dhe shkruan se e ka ideuar vetë veshjen e saj.