Foto/ Martohet Egi 2XL ja foto

Foto/ Martohet Egi 2XL ja foto

1147
0

image16-550x302

Eglein Laknori, aktori i njohur i Apartamentit 2xl i ka dhënë fund beqarisë.
Egi, siç njihet në rrethin e tij shoqëror, më në fund ka vendosur të martohet, ku në dasmën e tij nuk mungon as miku i tij më i mirë, Ermal Mamaqi si dhe personazhe tjerë të njohur.

Shperndaje