FOTO/ Martohet Anxhela Peristeri? Me fustan nusërie këngëtarja i habiti të gjithë:...

FOTO/ Martohet Anxhela Peristeri? Me fustan nusërie këngëtarja i habiti të gjithë: Shumë shpejt

771
0

Anxhela Peristeri është përfolur gjatë për historitë e saj të dashurisë, që gjithmonë ka menduar t’i mbajë larg syrit të publikut.

Këngëtarja ka qenë mjaft e rezervuar për sa i përket jetës personale duke mos dhënë asnjë detaj.

 

Veshur me fustan të bardhë, Anxhela Peristeri i ka lënë pa fjalë të gjithë. Ndjekësit e këngëtares kanë menduar se ajo ka bërë një dasmë në fshehtësi, por e vërteta qëndron ndryshe.

 

“Së shpejti”,– shkruan Anxhela Peristeri përbri pozës me fustan nusërie.

Ndërkohë që e pyetur nga IconStyle këngëtarja ka rrëfyer që veshja ishte për klipin që pritet të lancojë së shpejti dhe nuk kishte lidhje me jetën e saj private.