FOTO/ Marina poston foton më të ëmbël me Getoarin, gjatë “parajsës” së...

FOTO/ Marina poston foton më të ëmbël me Getoarin, gjatë “parajsës” së tyre

407
0

marina-vjollca-dhe-getoari

Moderatorja Marina Vjollca ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet më e dashuruar se kurrë me partnerin e saj reperin Getoar Selimi.

Në këtë foto Marina dhe Geti nuk kanë treguar vetëm dashurinë e tyre përmes një përqafimi, por edhe bukurinë e vendit ku po pushojnë.