FOTO/ Luana ofendon gazetarët, por libri vazhdon të jetë mbrapsht

FOTO/ Luana ofendon gazetarët, por libri vazhdon të jetë mbrapsht

373
0

14383353_10210615438481498_1871159777_n-1

Mediat kanë tallur dhe kanë ironizuar moderatoren Luana Vjollca, e cila ka postuar në Snapchat një foto duke lexuar, por çuditërisht libri i saj ka qenë mbrapsht. Luana duket se nuk e ka lenë me kaq këtë histori dhe në Snapchat ka postuar një tjetër foto ku i quan gazetarët “injoranta”, por edhe me këtë ofendim libri duket qartazi që është mbrapsht.