FOTO/ Lori Hoxha dhe i dashuri i saj, pushimet në SHBA

FOTO/ Lori Hoxha dhe i dashuri i saj, pushimet në SHBA

825
0

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha duket se është tërësisht e dashuruar me SHBA-në.

Ajo vijon të postojë foto dhe video në rrjete sociale gjatë ditëve të pushimit.

Përveç me motrën e saj Sara dhe moderatorin Ledion Liço, me të është edhe i dashuri i saj Vis Bajraktari.

Ata janë duke shijuar dashurinë e tyre dhe diçka e tillë vihet re në postimet e të dyve.

Shperndaje