FOTO/ Lindsay Lohan nis një romancë të re

FOTO/ Lindsay Lohan nis një romancë të re

373
0

37D6555F00000578-3774066-image-m-91_1473065597750-1

Aktorja Lindsay Lohan duket vse i ka dhënë përfundimisht fund fejesësë së saj me milionerin Egor Trabasov.

Kjo pasi aktorja 30 vjeçare është fotografuar me Dennis Papageorgiou gjatë pushimeve të saj.

Të dy janë fotografuar së bashku në një ishull grek dhe sipas raporteve të The Sun, lidhja mes tyre është duke u bërë shumë serioze.

“Lindsay ka thënë që gjërat janë shumë serioze dhe po i referohet atij si personi që e ka shpëtuar nga Egor”, ka thënë ky burim.