FOTO/ Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian kthehen tek ish-at, në klubstriptizmi

FOTO/ Kylie Jenner dhe Khloe Kardashian kthehen tek ish-at, në klubstriptizmi

350
0

E vogla e familjes Jenner-Kardashian nuk është e vetmja që po përballet me ish-partnerin. Kylie dhe Khloe dolën së bashku në një klub nate, ku u shfaq edhe Lamar Odom me Tygën.

Lamar është ish-bashkëshorti i Khloe, i cili arriti në klub para vajzave, rreth orës 1 të mëngjesit dhe u largua një orë më vonë me të dashurën.

Ndërsa Tyga qëndroi ende. Nuk dihet se kur mbërriti në klubin e striptizës por u largua rreth orës 2. Pas ndarjes nga Travis, kjo është hera e dytë që Tyga dhe Kylie janë në të njëjtin vend.

Nuk dihet nëse të dy duan të rikthehen sërish bashkë. Pas spekulimeve për tradhti nga ana e Travis, miliarderja 22-vjecare tha se interneti i dramatizon gjërat dhe nuk ka asgjë me Tygën.