FOTO/ Ky lojtar është dështimi i vitit tek Barcelona

FOTO/ Ky lojtar është dështimi i vitit tek Barcelona

727
0
alcacer-barca-alaves-197244-700x394I transferuar për plot 35 milionë euro nga Valencia, Alcacer deri më tani nuk ka dëshmuar që vlenë aq.

“Fichajes.net” ka shkruar se tifozët e Barcelonës nuk besojnë fare në të, sidomos pas ndeshjes me Borussia Monchengladbach, kur preku topin e parë vetëm në minutën e 17-të, përcjellë “Lajmi.net”.

Barcelona e ka marrë atë për alternativë të treshes “MSN”, por Alcacer po dështon që në rastin e parë (pas lëndimit të Leo Messit) dhe në një klub si Barcelona, rasti i dytë mund të mos vije kurrë.