FOTO/ Ky është ushqimi që Adele nuk i reziston dot

FOTO/ Ky është ushqimi që Adele nuk i reziston dot

369
0

37335D3200000578-0-image-a-51_1471126492568

Edhe pse është ndër artistet më të pasura në Britaninë e Madhe, ajo sërish njihet për stilin e saj të thjeshtë të jetesës, fakt të cilin ajo e tregon edhe në daljet e saj.

Kengëtarja e famshme britanike Adele ndodhet në Kaliforni në kuadër të turneut të saj, nga ku është fotografuar gjatë paradites së diel. Edhe pse mjekët ja kanë ndaluar rreptësisht ngrënien e picave duket se ajo e ka të pamundur të qëndrojë larg tyre.

E veshur me një palë pantallona të zi dhe një bluzë të thjeshtë, 28 vjeçarja është fotografuar teksa futej në një restorant në Santa Monika.

Shperndaje