Foto/ Kush është djali muskuloz që shoqëron Ilda Bejlerin në Dhërmi?

Foto/ Kush është djali muskuloz që shoqëron Ilda Bejlerin në Dhërmi?

399
0

Plazhet e Dhërmiut dhe Jalës në Jug të vendit janë ndër më të preferuarit e Ilda Bejlerit, gazetares sportive të “Supersport”. Nga fotot që poston shpesh në rrjetet sociale, duket se ajo e kalon gjithë verën në Jug, bashkë me miqtë e saj më të ngushtë.

Nuk kanë munguar provokimet që ajo vetë u ka bërë fansave me foto me bikini, herë shtrirë në shezlong e herë duke u lyer me krem mbrojtës kundër diellit, duke marrë shumë komente e komplimente në rrjetet sociale nga ndjekësit. Por kësaj here gazetarja është fotografuar nga paparaci në shoqërinë e një djali shumë simpatik nga Durrësi.

Nuk dihet çfarë e lidh me Ildën djalin në fjalë, pasi ai nuk është pjesë e televizionit dhe as showbizz­it. Ata janë fotografuar duke biseduar e duke kaluar momente të mira poshtë çadrës. Pak ditë më parë, Ilda Bejleri u përfol në rrjetet sociale për makinën luksoze që bleu, e cila kushton shumë shtrenjtë në treg./Panorama Plus

ildangjyra