FOTO/ Kush e zbuloi lidhjen e Dafina Zeqirit?

FOTO/ Kush e zbuloi lidhjen e Dafina Zeqirit?

482
0

14285601_10210147018622538_1832021216_oKëngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar një detaj shumë interesant rreth jetës së saj nëpërmjet disa video-ve që ka postuar në “InstaStory”. Fillimisht Duffy ka ndarë me ndjekësit e saj disa momente gazmore ku ajo shihet në shoqërinë e miqve.

Aty ndodhej dhe shoqja e saj e ngushtë të cilën Duffy edhe e ka prezantuar. “Për të gjithë atë që nuk e dinë, kjo është shoqja ime e ngushtë. E çmendur dhe super e bukur!” – ka thënë ajo.

Këngëtarja ka zbuluar gjithashtu se ka qenë pikërisht mikja e saj më e mirë që ka bërë publike lidhjen e saj të dashurisë. “Ajo ka zbuluar lidhjen me të dashurin tim, sepse ka bërë foto tonat publike në llogarinë e saj në Instagram…” – ka treguar Dafina për gjithë ndjekësit e saj, shkruan Blitz.