FOTO/ ‘Kur e keqja të vjen nga brenda’ çfarë ka ndodhur me...

FOTO/ ‘Kur e keqja të vjen nga brenda’ çfarë ka ndodhur me Flori Mumajesin ?!

410
0

Kantautori i njohur dhe shumë i dashur për publikun shqiptar Flori Mumajesi është shumë aktiv në rrjete sociale sidomos në Instagram. Ai publikon foto dhe video nga përdtishmëria e tij të cilat nuk kalojnë pa u komentuar. Por së fundmi Flori ka habitur të gjithë ndjekësit e tij pasi ka postuar një bisedë në orën 3 të natës me një person, identitetin e të cilit ka preferuar të mos e bëjë publik.

“Ej ti, janë të inçizuara. Të gjitha ti jap unë ty, ti habitesh. Po mos fol para kohe.”, janë disa prej mesazheve të dërguara nga Flori. “Kur e keqja të vjen nga brenda.”- shkruan Flori krahas fotos që i ka bërë të gjithë konfuzë.