FOTO/ Kristjana Saxobeat kërcënon Noizyn

FOTO/ Kristjana Saxobeat kërcënon Noizyn

643
0

kristjana_nozi

Fjalët ofenduese që këngëtari shqiptar Noizy tha tek “Zonë e Lirë” për Kristjana Saxobeat, kanë shkaktuar reagime të ashpra.  Ka qenë nëna e Kristjanës por edhe vetë ajo që kanë ofenduar më pas Noizyn.

Ish-e dashura e Noizyt ka “kërcënuar” reperin duke i thënë se di shumë për të dhe mund të flasë.

“Me kete postim te shkurter dua ti them Zinjos qe duhet ti vij turp qe del e shan nje femer mbi te gjitha ne televizion me etiketim te cilin nuk i shkon ti perdori vet si Artist qe eshte. Mua ktu me ke meqe se dike ku jam. Une nuk jam fshehur, i dashur.

Une personalisht kurr nuk e kam ofenduar perkundrazi kam mohuar gjithcka. Une mund te flas shume me teper per te dhe edi shume mir por nuk dua ta zgjase. Kam me gjera interesante me thene ne lidhje me te. I ke sms ne Instagram o Noizy se une i kam”, shkruan Kristjana në Facebook.