FOTO/ Kjo është gruaja me të cilen Brad tradhtëtoi Angelinan

FOTO/ Kjo është gruaja me të cilen Brad tradhtëtoi Angelinan

420
0
attends the photocall for 'Blood Ties' at The 66th Annual Cannes Film Festival on May 20, 2013 in Cannes, France.
attends the photocall for ‘Blood Ties’ at The 66th Annual Cannes Film Festival on May 20, 2013 in Cannes, France.

Lajmi i ndarjes së Angelina Jolie-së nga Brad Pitt shkaktoi një tronditje në media. Jolie, 41 vjeçe, më 15 shtator hapi ligjërisht proçesin e divorcit. Sipas një burimi pranë çiftit, Angelina e mori këtë vendim për shkak të “mënyrës sesi po sillet Brad-i me fëmijët” duke qenë “shumë e mërzitur nga mënyrat e tij”.

Burimi shtoi se, Angelina-s i ka ardhur në majë të hundës me Brad-in, sepse ai konsumon drogë dhe alkool.

Nga ana tjetër, të tjera burime thanë për “Page Six” se Angelina-s i treguan për tradhëtinë e Brad-it në sheshxhirimin e filmit të ri, “Allied”, ku luan në krah të aktores franceze Marion Cotillard.

Cotillard, një aktore shumë e vlerësuar në Hollivud, fituese e çmimit “Oscar”, është e martuar me aktorin Guillaume Canet që në 2007-ën.

Ata kanë bashkë një djalë 4-vjeçar. Në 2007-ën, Marion fitoi mirënjohje ndërkombëtare kur u shpall fituese e çmimit “Oscar” si aktorja më e mirë për rolin e këngëtares legjendare franceze Edith Piaf në filmin “La Vie en Rose”. Në 2014-ën, Cotillard u konsiderua “aktorja më e paguar franceze e shekullit të 21-të”.