FOTO/ Kim nis pushimet, vëmendja e paparacëve tek format e saj

FOTO/ Kim nis pushimet, vëmendja e paparacëve tek format e saj

618
0

Ajo ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj veçanërisht pas lindjes së djalit të saj, të cilat ajo nuk nguron ti shfaq në çdo kohë.

Ditën e djeshme 35 vjeçarja Kim Kardashian e ka shfrytëzuar për të marrë disa orë rreze së bashku me familjen në Punta Mita.

Ja dhe ku shfaqet show girli në formë fantastike së bashku më fëmijët e saj North 3 vjeç dhe Saint, 8 muajsh.