FOTO /Kim Kardashian të lë pa mend me këtë veshje

FOTO /Kim Kardashian të lë pa mend me këtë veshje

662
0
Ajo është një e ‘trend’ kur bëhet fjalë për modën dhe ajo nuk ka frikë të tregojë këtë. Kim Kardashian ka vazhduar ta bëjë këtë, dhe në mënyrë mjaftë elegante ajo mori pjesë në një darsëm të mikes së tyre së bashku me burrin e saj Kanye West gjatë të premtes.

35-vjeçari dha një vizion joshës në një fustan të kremt që dallonte format e saj seksi derri sa ajo ecte dorë më dorë me burrin e saj në dasmë që u mabjtëv në Simi Valley të Kalifornisë.