FOTO/ Këto janë “Engjëjt” e Zaimina Vasjarit

FOTO/ Këto janë “Engjëjt” e Zaimina Vasjarit

904
0

Prej pak kohësh këngëtarja Zaimina Vasjari i është dedikuar biznesit të saj, përmes dyqanit të fustaneve që ka hapur.

Por për të reklamuar veshjet e saj ajo ka zgjedhur dy nga modelet më në zë të momentit si Françeska Jaçe dhe Kristin Prengaj.

Gjithashtu edhe personazhe të tjerë si Marina Fara apo këngëtarja Anjeza Branka kanë veshur fustanet e saj. Mesa duket këto bukuroshet janë kthyer në këtë mënyrë në “Engjëjt” e Zaiminës.