FOTO/ Këngëtarja shqiptare në Amerikë, me drogë në plazh?!

FOTO/ Këngëtarja shqiptare në Amerikë, me drogë në plazh?!

536
0

Bukuroshja me origjinë shqiptare duket se ka vendosur që të marrë një ditë relaksi dhe argëtimi me çdo kusht.
Njomza ka postuar një foto në Insta ku ndodhej në plazh, por në ndryshim nga fotot e zakonshme që vendosin theksin tek bikinit, format trupore apo deti ajo ka sjellë në vëmendje diçka të pazakontë. Ajo ka postuar foton e dy cigareve të gjata, të cilat duken më “jeshile” se ç’duhet për të qenë thjesht duhan apo puro. Në dukje marijuanë dhe në përbërje me shumë mundësi përsëri marijuanë, puro është aq e madhe sa vëmë bast se i garanton artistes së talentuar një ditë në “flight mode”. Do të thonim që shpresojmë të mos e teprojë, por pas kësaj… Të paktën të mos kapet!/In