FOTO/ Këngëtarja 41-vjeçare pozon nudo, sa pak vend për imagjinatën!

FOTO/ Këngëtarja 41-vjeçare pozon nudo, sa pak vend për imagjinatën!

433
0

 

Këngëtarja e njohur, Gisela Llado Canovas i ka dhënë lamtumirë vitit 2019 me një set fotografik të çuditshëm.

 

Fituesja e shfaqjes televizive në Spanjë, “Operacion Triunfo” ka pozuar nudo dhe me rroba banjoje, duke mos lënë shumë vend për imagjinatën.

41-vjeçarja e përshkroi vitin e kaluar si më të keqen e jetës së saj dhe shpreson se viti 2020 do të sjellë shumë më shumë gëzim në jetën e saj.