FOTO/ Kelly Brook, e gjitha lakuriq në një kalendar

FOTO/ Kelly Brook, e gjitha lakuriq në një kalendar

1082
0

Viti 2017 mund të vijë tejet i nxehtë për të gjithë ne. Dhe ajo që duket se do të jetë shkaktarja e ngjitjes së temperaturave në vitin e ardhshëm është as më pak dhe as më shumë se sa ajo që konsiderohet si femra me trupin në perfekt në planet, Kelly Brook.

Bukuroshja bombastike britanike e ka bërë gati kalendarin e saj zyrtar për vitin që po vjen.

Ajo është shfaqur kryesisht me bikini të ndryshëm – por edhe pa asnjë rrobë të vetme në trup.

Kelly duket mahnitëse, si përherë.