FOTO/ Kallashi “habitet” me gjoksin e saj gjigant

FOTO/ Kallashi “habitet” me gjoksin e saj gjigant

616
0

Donjeta Kosumi Kallashi ka vazhduar që të ekspozoi gjoksin e saj

Këtë ajo e ka bërë gjatë një sërë fotografish që i ka postuar në rrjetin e saj në Instagram.

Por, duket se valltarja dhe këngëtarja ka qenë e befasuar nga vetë gjoksi i saj.

E një gjoks me një madhësi kaq të madhe e ka befasuar edhe vetë Kallashin, shkruan express.