FOTO/ Ju kujtohet kjo vajzë? Mbahuni para se t’i shikoni këto foto...

FOTO/ Ju kujtohet kjo vajzë? Mbahuni para se t’i shikoni këto foto të saj

571
0

Kënga ‘Dale’ nga Lindon Berisha, menjëherë pas publikimit ka marrë pëlqimin e fansave të këngëtarit, ndërsa tingujt e domethënia e kësaj kënge ka bërë për vete shumë njerëz.

Në sy, nuk ka pasur se si të mos bie edhe femra e cila vallëzon në klip përpara këngëtarit e që linjat e saj dhe lëvizjet që bën kanë marrë komplet vëmendjen e publikut, shkruan lajmi.net

Menjëherë pas publikimit të këngës e që ka dalë në Prill të 2016-tës, përveç lavdatave që ai ka marrë, janë shtruar shumë pyetje se kush është zeshkanja pranë tij.

Ajo quhet Sara Petrovic dhe është modele, ndërsa ju sjellim disa foto nga jeta e saj e përditshme të cilat do ua ‘ndalin’ frymën.

Bashkangjitur me fotot mund të njiheni edhe me të dashurin e saj./lajmi.net