FOTO/ Jonida Maliqi “thyen rregullat”, për herë të parë…

FOTO/ Jonida Maliqi “thyen rregullat”, për herë të parë…

463
0

525369e2db2dd8eaa195975c938a18b7-1

Jonida Maliqi është treguar gjithmonë hermetike sa i përket jetës së saj private.

Profili i saj i Instagramit është ndër më të vizituarit, madje sa herë që fashionista dhe këngëtarja Jonida Maliqi poston një foto, janë me mijëra pëlqime e komente për stilin e saj. Por këtë herë ka “thyer rregullat”, meqë të gjithë e dimë që kur është fjala për familjen, ajo atë e ka gjënë më të shtrenjtë dhe e mban gjithmonë larg kureshtjes së publikut.