Foto/ Jennifer Lopez në krahët e…

Foto/ Jennifer Lopez në krahët e…

563
0

auto_q41473677444-154x300

Jennifer Lopez është vënë shpesh në qendër të  vëmendjes së mediave rozë për lidhjet e saj dashurore. Dhe nuk kishte si të mungonte edhe në këtë periudhë.

Pas ndarjes nga i dashuri Casper Smart, këngëtarja e famshme Jennifer Lopez , është parë në shoqërinë e mikut të saj Ryan Seacrest, duke drekuar në New York.

Ndërkohë, lidhja miqësore  mes Smart dhe Lopez vjen pas bashkëpunimeve ku Seacrest ishte njëri nga producentët e filmit në të cilin luan Lopez “Shades of Bule”.

Gjatë qëndrimit në New York, 41 vjeçari dhe artistja e famshme i kanë dhuruar njëri-tjetrit një përqafim të ngrohtë.

Shperndaje