FOTO/ Ja si e quan Enca mamanë e Noizy-t

FOTO/ Ja si e quan Enca mamanë e Noizy-t

438
0

enca_1472470936-9469898

Ka qenë një dasëm e përbashkët mes të afërmve të Noizyt dhe Encës, ajo që e ka bërë këngëtaren të na zbulojë disa detaje në llojin e marrëdhënies së saj me Noizyn.
Teksa ajo filmonte jo vetëm pjesët më të bukura të ceremonisë por edhe veten e saj, na zbulon që gjatë gjithë kohës në tavolinë ka qenë mes prindërve të reperit, shkruan InTV.

Nuk është dashur prania e Noizyt, i cili atë natë ndodhej në koncert,për të kuptuar që marrëdhënia mes Encës dhe mamasë së tij dukej shumë e ngushtë dhe ndoshta jo më kot këngëtarja e hitit “Dreq”, krahas kësaj fotoje, e ndodhur mes prindërve të reperit, shkruan “Family”.