Foto/ Ja si duket Majlinda Bregu në plazh

Foto/ Ja si duket Majlinda Bregu në plazh

680
0

image362

Nuk na ndodh ta shohim përditë me bikini, ama politikania Majlinda Bregu ka vërtetë linja për tu admiruar. Pushimet e saj familjare nuk kaluan pa u vënë re, ndërsa ajo shfaqet në bregdetin e Durrësit, shkruan NOA.al. Gjithmonë është shquar për elegancën e saj dhe vazhdon të mbetet po njësoj. Ja fotot që e tregojnë Majlinda Bregun mjaft në formë me linjat e saj: