Foto/ Ja si dukej Gentian Zenelaj kur interpretonte te “Njerëz dhe Fate”

Foto/ Ja si dukej Gentian Zenelaj kur interpretonte te “Njerëz dhe Fate”

516
0

2-7-300x233

Ndoshta nuk ju kujtohet por moderatori i “Stop”, Gentian Zenelaj ka interpretuar në telenovelën më të komentuar dhe të famshme shqiptare, “Njerëz dhe Fate”. Gent Zenelaj luante në serial rolin e Tonit, shokut të Erës (Eni Janit), të cilët ishin dy adoleshentë të dashuruar të cilët aspironin të studionin jashtë shtetit.

Aktori i njohur Gentian Zenelaj ka provuar edhe role të tjera kinematografike. Prej dy vitesh Genti është bërë pjesë e programeve investigative, duke i komentuar me batuta dhe satirë problemet e ndryshme që ndodhin në vend.