FOTO /Ja ku dëshiron të preket Marina Vjollca

FOTO /Ja ku dëshiron të preket Marina Vjollca

378
0

marina_1473609137-9531526

Prezantuesja seksi  Marina Vjollca është duke kaluar pushimet në Maldive sëbashku me të dashurin e saj Getoar Selimi.

Bukuroshja shqiptare ka dashur që të ndajë një moment të saj të relaksit me fansta, duke publikuar një foto ku thotë se cilat janë dëshirat e saj më të mëdha.

Ajo është duke marrë rreze dhe ajo që adhuron më shumë moderatorja është dielli në fytyrë dhe era në flokë. M.SH/Publialb