FOTO/ Isli Islami: Ja femra me moshën më e madhe që ma...

FOTO/ Isli Islami: Ja femra me moshën më e madhe që ma ka luajtur…

707
0

isli-islami

I ftuar në puntatën e kësaj jave të emisionit “Thumb”, në Top Channel, ishte moderatori Isli Islami.

I njohur për pjesëmarrjen në “Në një 1 javë”,  Isli iu është përgjigjur me doza  humori disa prej pyetjeve pikante që “Thumb” kishte përgatitur për të.

Pasi tregoi se nuk do të bëhej zhigolo as për 1 milion dollar, Zana e zu zogun që sipas Islit ajo “i vu zjarrin”, xixëllonja xixëllon me gjenerator dhe se nuk do të puthej në buzë me një burrë për famë, prezantuesi i “Wake Up” deklaroi edhe moshën më të madhe që ia kishte luajtur atij.

Sa do thoni ju? Plot 65 vjeç!

Kështu i është përgjigjur të paktën Isli pyetjes, për ta mbyllur më pas aty intervistën.