FOTO/ Halla sfidon këngëtaren shqiptare: Kush i ka të pasmet më të...

FOTO/ Halla sfidon këngëtaren shqiptare: Kush i ka të pasmet më të mira?

2070
0

Me këngëtaren Fjolla Morina ka disa vite që publiku njihet dhe pak kohë më parë ajo ka qenë në qendër të polemikave pas sherreve të shumta me babanë e fëmijës së saj të fundit. Këtë herë ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë halla e saj, Merita Morina, një grua 45-vjeçare, e cila në të dhënat e saj në Instagram shkruan se është beqare (single).

Fotografitë e herë pas hershme që ajo poston janë tipike të vajzave adoleshente, duke treguar të pasmet, të cilat duhet ta pranojmë, i ka goxha të mëdha, por me shumë celulit dhe të varura. Foto të ekzagjeruara, që jo çdo 45-vjeçare e hijshme ka guximin t’i bëjë e jo më t’i postojë.

Por në fund të fundit, ajo nuk është një grua si gjithë të tjerat, por halla e një këngëtareje të famshme dhe ndoshta mendon se i kanë lezet të tilla poza e konkurrenca me mbesën. Madhësia e të pasmeve qenka gjenetike në familjen Morina.