FOTO/ Gjest befasues i Andrrës në lidhje me Sinanin

FOTO/ Gjest befasues i Andrrës në lidhje me Sinanin

330
0

Bashkëshortja e këngëtarit Sinan Hoxha, Andrra, pavarësisht se nuk ka qenë paraprakisht fytyrë publike, duket se llogaritë në këtë sferë po i bën mjaft mirë.

Ajo vazhdimisht është kujdesur për privatësi maksimale duke mos zbuluar shumë nga familja e veçanërisht nga Sinani dhe Ansi.

Djaloshi që erdhi pak muaj më parë në jetë akoma nuk është zbuluar publikisht teksa edhe fotot me bashkëshortin po janë të rralla.

E një veprim i fundit i Andrrës ka habitur pak fansat në rrjete sociale. Nga fotot e dasmës, ajo ka prerë Sinanin duke e lënë veten në plan të parë.

Duket se Andrra është mjaftuar me një imazh më artistik ku e gjithë ajo që shihet është krahu i personit të zemrës./prive

andrra-1_1471638616-8703497-1