FOTO/ Getoari pozon para makinave luksoze të tij, vlera e tyre është...

FOTO/ Getoari pozon para makinave luksoze të tij, vlera e tyre është marramendëse

724
0

Getoar Selimi është një nga reperët më të njohur në trojet shqiptare.

Geti është një nga të parët që filloi të merret me rep dhe hip-hop, por ai vazhdon sot e kësaj dite të jetë një këngëtaret shqiptar me famën më të madhe.

Geasy është pothuajse çdo ditë i zënë me koncerte, kjo do të thotë se edhe fitimit e tij janë të mira.

Kjo më së miri tregohet edhe me vlerën e makinave që posedon udhëheqësi i Babastars.

Këngëtari së fundi ka postuar një tjetër fotografi të makinave që ai posedon dhe kjo na ka shtyrë të bëjmë një kërkim të vogël rreth vlerës së tyre.

Në foto shikohen dy vetura, një Mercedes S Class AMG, vlera e të cilit është rreth 160 mijë euro, shkruan telegrafi. Ndërsa tjetra BMW X6 M, çmimi i të cili është rreth 80 mijë euro. /telegrafi

Shperndaje